Wycieczka do Rzeszowa

6 grudnia 2017 roku uczniowie klas III, IV i VI Publicznej Szkoły Podstawowej im. Lotników Brytyjskich w Żdżarach pod opieką nauczycieli Małgorzaty Majki, Anny Grabowskiej i Katarzyny Kołodziej przebywali na wycieczce w Rzeszowie. Dzieci obejrzały w kinie Helios film w reżyserii Lee Unkricha pt. ,, Coco’’, wzruszającą, zabawną i pouczającą opowieść o meksykańskim chłopcu, który pragnąc zostać  gitarzystą, odkrywa rodzinną tajemnicę  , a jednocześnie  istotną prawdę, że w życiu warto walczyć o swoje, ale nie krzywdząc  innych i pamiętając, że   najważniejszą  wartość  stanowi rodzina.

Uczniowie odwiedzili także Fabrykę Bombek w Przybyszówce , gdzie mieli okazję przyjrzeć się procesowi produkcji   choinkowym ozdób , zwanych na Podkarpaciu,, bańkami’’. Uczestnikom wycieczki bardzo spodobały się fantazyjnie zdobione bombki o wyszukanych kształtach, które mogli zakupić dla swoich bliskich.

Na koniec wizyty w fabryce na wszystkich czekała  niespodzianka- każdy uczeń otrzymał świąteczny  prezent –  bombkę ozdobioną swoim  imieniem.

Wycieczka dostarczyła wszystkim  niezwykłych wrażeń, przyniosła sporo dziecięcej radości  i  była miłym prezentem od św. Mikołaja.

Previous Article
Next Article