Absolwenci gimnazjum

Absolwenci 2017/2018 (klasa III gimnazjum)

Wychowawca – Anna Chudy

  1. Cyboroń Agnieszka
  2. Cyboroń Kamil
  3. Fujawa Anita
  4. Giemza Jakub
  5. Kolak Izabela
  6. Michoń Kamila
  7. Oleksy Hubert
  8. Pyrkowski Kacper
  9. Świerczek Dominika
  10. Trendak Kamila
  11. Tryba Dominika
  12. Żmuda Natalia

Absolwenci 2016/2017 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Daniel Bogusławski

1. Kamila Bubułka
2. Eugeniusz Cygan
3. Patrycja Giemza
4. Zuzanna Knych
5. Wiktoria Michoń
6. Monika Potempa
7. Patrycja Szerszeń
8. Gabriela Świerczek
9. Patrycja Wojnarowska
10. Karolina Zdeb

Absolwenci 2015/2016 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca –Zbigniew Janus

  1. Radosław Cyboroń
  2. Wojciech Kolak
  3. Sylwia Kozioł
  4. Bartłomiej Kruk
  5. Angelika Michoń
  6. Karolina Oleksy
  7. Barbara Pietraszewska
  8. Michał Płaneta
  9. Dawid Sternal
  10. Dominik Stolarz
  11. Patryk Wantuch

Absolwenci 2014/2015 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca –Maria Rzońca

  1. Kamil Buczek
  2. Dominik Jabłoński
  3. Piotr Kapustka
  4. Alicja Kozioł
  5. Sebastian Lada
  6. Karolina Stolarz
  7. Patrycja Trendak
  8. Artur Tryba
  9. Klaudia Żmuda

Absolwenci 2013/2014 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Tomasz Lesiak

  1. Patrycja Barnaś
  2. Weronika Cyboroń
  3. Magdalena Ćwik
  4. Adrianna Fujawa
  5. Barbara Kozik
  6. Natalia Kusek
  7. Michał Latocha
  8. Paulina Pietraszewska
  9. Katarzyna Serwińska
  10. Dominika Stolarz
  11. Marcin Stolarz
  12. Paulina Walkowicz
  13. Angelina Wojtuła
  14. Mirosław Wojtuła

Absolwenci 2012/2013 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Daniel Bogusławski

  1. Dominika Buczek
  2. Gabriela Cyboroń
  3. Sebastian Kolak
  4. Joanna Kozik
  5. Bartłomiej Lada
  6. Roksana Lada
  7. Dominik Michoń
  8. Patryk Miśkowicz
  9. Dominik Pyrkowski
  10. Magdalena Słowik
  11. Dawid Stolarz
  12. Angelika Tomasiewicz
  13. Anna Tryba

Absolwenci 2011/2012 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Dorota Kutrzuba

  1. Klaudia Bubułka
  2. Krystian Buczek
  3. Jakub Cyboroń
  4. Kinga Ćwik
  5. Konrad Jabłoński
  6. Adrian Kara
  7. Damian Kurdas
  8. Dawid Michoń
  9. Radosław Piecuch
  10. Dominik Szerszeń
  11. Rafał Świerczek
  12. Dominik Wantuch
  13. Mateusz Wontorczyk

Absolwenci 2010/2011 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Anna Grabowska

  1. Mariusz Barnaś
  2. Dorota Curyło
  3. Krystian Kara
  4. Katarzyna Klimek
  5. Maria Kolak
  6. Karolina Pietraszewska
  7. Marlena Pietraszewska
  8. Dominika Trendak
  9. Ewelina Trendak
  10. Angelika Tryba
  11. Kamil Tryba
  12. Kinga Tworek
  13. Marcin Tworek

Absolwenci 2009/2010 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Dorota Kutrzuba

  1. Klaudia Barnaś
  2. Dawid Cyboroń
  3. Karolina Cyboroń
  4. Kinga Danek
  5. Kamil Kolak
  6. Mirosław Kolak
  7. Dominik Motyl
  8. Katarzyna Pędrak
  9. Tomasz Placek
  10. Dawid Starzyk
  11. Łukasz Stolarz
  12. Monika Stolarz
  13. Bartłomiej Zdeb

Absolwenci 2008/2009 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Zbigniew Janus

  1. Janusz Barnaś
  2. Monika Barnaś
  3. Gabriel Bieniasz
  4. Anna Cyboroń
  5. Wioleta Kara
  6. Angelika Kądziołka
  7. Karolina Klimek
  8. Maria Knych
  9. Anna Kozik
  10. Bartłomiej Labak
  11. Magdalena Latocha
  12. Grzegorz Nowak
  13. Anna Pietraszewska
  14. Jarosław Słowik
  15. Iwona Stolarz
  16. Konrad Stolarz
  17. Mariola Stolarz
  18. Robert Sysło
  19. Tomasz Sysło
  20. Anna Trendak
  21. Kinga Tryba
  22. Ewelina Tworek
  23. Klaudia Tworek
  24. Agnieszka Wontorczyk

Absolwenci 2007/2008 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Maria Rzońca

  1. Sylwia Banuch
  2. Angelika Barnaś
  3. Fabiola Cielocha
  4. Barbara Cyboroń
  5. Sylwia Cyboroń
  6. Dawid Jabłoński
  7. Rafał Klaryński
  8. Łukasz Kolak
  9. Marek Kurdas
  10. Justyna Michoń
  11. Mariusz Motyl
  12. Agnieszka Sysło
  13. Iwona Stolarz
  14. Krystian Szerszeń
  15. Mateusz Trendak
  16. Dawid Tryba

Absolwenci 2006/2007 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Daniel Bogusławski

  1. Katarzyna Augustyn
  2. Agnieszka Balasa
  3. Agnieszka Banuch
  4. Elżbieta Cygan
  5. Katarzyna Klimek
  6. Piotr Kloch
  7. Kamil Kolak
  8. Łukasz Matyja
  9. Anna Michoń
  10. Krzysztof Pędrak
  11. Justyna Rogus
  12. Mateusz Serwiński
  13. Anna Stolarz
  14. Wioleta Stolarz
  15. Eliza Sztorc
  16. Kinga Świerczek
  17. Karolina Tryba
  18. Katarzyna Ziaja

Absolwenci 2005/2006 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Anna Grabowska

  1. Ewelina Banuch
  2. Kamil Barnaś
  3. Katarzyna Barnaś
  4. Dominik Bieniasz
  5. Dariusz Cielocha
  6. Natalia Curyło
  7. Kinga Kądziołka
  8. Piotr Knych
  9. Justyna Kolak
  10. Monika Kolak
  11. Tomasz Danek
  12. Krzysztof Krzysztofek
  13. Karolina Kurdas
  14. Marzena Michoń
  15. Natalia Michoń
  16. Marcelina Ozga
  17. Jagoda Piecuch
  18. Mateusz Pietraszewski
  19. Natalia Rogus
  20. Patrycja Stolarz
  21. Piotr Stolarz
  22. Ewelina Sysło
  23. Adrian Szerszeń
  24. Marcin Śliwa
  25. Marcin Świerczek
  26. Mateusz Żołądź

Absolwenci 2004/2005 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Halina Wantuch

  1. Ewelina Barnaś
  2. Piotr Barnaś
  3. Ilona Cielocha
  4. Witold Cyboroń
  5. Damian Jabłoński
  6. Beata Jurczyk
  7. Edyta Kolak
  8. Iwona Michoń
  9. Marcin Pędrak
  10. Ewelina Pękala
  11. Katarzyna Pietraszewska
  12. Klaudyna Placek
  13. Sarad Paweł
  14. Justyna Sysło
  15. Angelika Słowik
  16. Żaneta Szerszeń
  17. Andżelika Świerczek
  18. Sebastian Świerczek
  19. Katarzyna Tryba
  20. Marcin Tryba
  21. Mirosław Tryba s. Bogdana
  22. Mirosław Tryba s. Stanisława
  23. Wioleta Ziaja

Absolwenci 2003/2004 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Stanisław Stec

1. Justyna Barnaś
2. Dariusz Buczek
3. Sylwia Curyło
4. Magdalena Cyboroń
5. Kamil Jabłoński
6. Sylwia Jurczyk
7. Anna Kapustka
8. Maciej Kądziołka
9. Joanna Knych
10. Marcin Kozioł
11. Grzegorz Krzysztofek
12. Paweł Latocha
13. Marcin Nowak
14. Jarosław Ozga
15. Anna Pikul
16. Marcin Stolarz
17. Mirosław Stolarz
18. Agnieszka Tryba
19. Joanna Tryba
20. Krzysztof Urban

Absolwenci 2002/2003 (klasa III gimnazjum)|
Wychowawca – Maria Rzońca

  1. Jacek Barnaś
  2. Dariusz Cyboroń
  3. Justyna Kapustka
  4. Katarzyna Knych
  5. Marcin Kolak
  6. Magdalena Kramarczyk
  7. Łukasz Michoń
  8. Paweł Ornawka
  9. Łukasz Pietraszewski
  10. Paweł Pietraszewski
  11. Agata Stolarz
  12. Grzegorz Stolarz
  13. Paweł Sysło
  14. Anna Świerczek
  15. Ewelina Świerczek
  16. Anna Tryba
  17. Tomasz Tryba s. Bogdana
  18. Tomasz Tryba s. Mariana
  19. Paweł Wypiór
  20. Jakub Wąsowicz
  21. Kinga Żołądź

Absolwenci 2001/2002 (klasa III gimnazjum)
Wychowawca – Zbigniew Janus

  1. Ewelina Augustyn
  2. Damian Buczek
  3. Inga Cyboroń
  4. Iwona Cyboroń
  5. Piotr Cygan s. Kazimierza
  6. Piotr Cygan s. Wiesława
  7. Łukasz Knych
  8. Tomasz Latocha
  9. Agnieszka Pękala
  10. Anna Pietraszewska
  11. Dariusz Rogus
  12. Ewelina Stolarz
  13. Sylwia Tomasiewicz
  14. Tomasz Tryba